Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • KOMUNIKAT!

  Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żegocinie informuje, że w związku z planowanym remontem rejestracji oraz klatki schodowej, między 10.05 a 24.05.2024r.  ilość przyjmowanych pacjentów zostanie ograniczona, przy zachowanej możliwości teleporad. Wizyty TYLKO w pilnych przypadkach, a recepty zgłaszane i odbierane telefonicznie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. 

  Czytaj Więcej o: KOMUNIKAT!
 • Otwarcie poradni diabetologicznej i dietetycznej. Zapisy trwają :) wyróżnione

  Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żegocinie informuje o otwarciu komercyjnej poradni diabetologicznej i dietetycznej. Przypominany, że w naszym ośrodku zdrowia działa również poradnia ortopedyczna, endokrynologiczna, medycyny pracy i psychologiczna .

   

  Zapisy osobiście lub pod numerem telefonu 14 613 20 34. Dostępne terminy jeszcze na kwiecień. Zapraszamy ????

  Czytaj Więcej o: Otwarcie poradni diabetologicznej i dietetycznej. Zapisy trwają :)
 • Szczepienia - UWAGA!

  1. Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żegocinie informuje o kontynuacji bezpłatnych szczepień finansowanych z budżetu Ministerstwa Zdrowia przeciw LUDZKIEMU WIRUSOWI BRODAWCZAKA (HPV) dla dziewcząt i chłopców z roczników 2012 i 2011 w schemacie dwudawkowym. Ze szczepień mogą skorzystać również dzieci niezadeklarowane do naszego ośrodka zdrowia. Chętnych prosimy o kontakt z punktem szczepień pod numerem telefonu 14 613 20 34. Zapraszamy!

  2. W związku z rosnącą liczbą zachorowań na odrę, Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bochni przypomina o obowiązkowym uzupełnieniu / realizacji szczepień. Biorąc pod uwagę wysoką zakaźność odry, kluczowym znaczeniem w zapobieganiu zachorowania na tę chorobę są szczepienia ochronne. Ryzyko zachorowania na odrę występuje u każdej osoby, która nie była szczepiona przeciw tej chorobie lub jej nie przechorowała. Stosowanie szczepień ochronnych ma zasadnicze znaczenie w zapobieganiu zachorowaniom i przenoszeniu się drogą powietrzną - pyłową.

  Czytaj Więcej o: Szczepienia - UWAGA!